Kas ir Amserv Financial Services

Uzņēmums dibināts 2013. gada jūnijā un reģistrēts FKTK apdrošināšanas un pārapdrošināšanas starpnieku reģistrā ar Nr.149.

Līdzīgi kā grāmatvedis, jurists vai advokāts sniedz jums profesionālus padomus un konsultācijas, kuru pamatā ir zināšanas un gadiem krāta pieredze, apdrošināšanas brokeris būs jūsu eksperts apdrošināšanas jomā. Dažkārt, iegādājoties apdrošināšanu, cilvēki izvēlas īsāko (ātrāko vai lētāko) ceļu, nejautājot padomu un neizvērtējot apdrošināšanas sabiedrības piedāvājumus vai līdz galam neizprotot piedāvājuma saturu. Nereti gadās vilšanās, kad attiecīgās dzīves situācijās neizdodas saņemt gaidīto atbalstu no apdrošinātāja.

Neatkarīgi no tā, vai apdrošināšanas pircējs ir juridiska vai fiziska persona, brokeris būs tas, kurš palīdzēs izvēlēties piemērotāko apdrošināšanas piedāvājumu un asistēs jums, lai pārliecinātos, ka esat saņēmis atbilstošu servisu un nepieciešamības gadījumā arī zaudējumu atlīdzību.

Izmantot brokera pakalpojumus – nenozīmē maksāt vairāk. Tieši otrādi – tas maksās mazāk, jo mums ir zināšanas par apdrošināšanas tirgu un pieredze, lai vienotos ar apdrošināšanas sabiedrībām par izdevīgāko piedāvājumu. Turklāt mēs izskaidrosim līguma noteikumus, kā arī pievērsīsim uzmanību īpaši svarīgiem punktiem.

Mūsu komanda

Amserv Financial Services ir apdrošināšanas brokeru sabiedrība, kuras sastāvā ir Latvijas apdrošināšanas tirgus profesionāļi. Apdrošināšanas darba pieredze krāta 12 gadus vairākās apdrošināšanas kompānijās, piemērām, RSA (Balta), IF, Gjensidige.

Vai vēlaties pievienoties komandai?

Gaidīsim apdrošināšanas speciālistus un brokeru palīgus. Sazinies ar mums pa e-pastu vai zvanot uz kontaktos norādīto tālruņa numuru.