Korporatīvu klientu apkalpošana

Amserv Financial Services piedāvā vairākas iespējas, ko klienti var novērtēt ne tikai apdrošināšanas polises iegādes brīdī, bet arī tad, kad nepieciešama apdrošinātāja palīdzība, kārtojot atlīdzību:

•           Salīdzinām dažādu apdrošinātāju piedāvātos produktus un piedāvājam klientam izdevīgāko risinājumu;

•           Piedāvājam polises ar īpašiem nosacījumiem un īpašiem bonusiem klientam, piemēram, maiņas auto gadījumos, kad jūsu automašīna ir nodota remontā;

•           Akcijas ar apdrošināšanas sabiedrībām, piedāvājot īpašas cenas;

•           Atlīdzību kārtošana Amserv servisā, kas nodrošina augstākās kvalitātes auto remontu un operatīvāku auto saņemšanu, samazinot auto dīkstāvi;

Papildus transporta apdrošināšanai piedāvājam Amserv klientiem arī īpašuma, ceļojumu un cita veida apdrošināšanu.

Juridiskajām personām piedāvājam iespēju salīdzināt cenas visam autoparkam (autoparki, sākot no 3 automašīnām). Tas nozīmē, ka, iegādājot transportlīdzekli uzņēmuma autoparkam, mēs veiksim apdrošināšanas cenu salīdzinājumu visām uzņēmuma automašīnām neatkarīgi no to markas un izlaiduma gada. Galvenie kritēriji, kas nosaka OCTA cenu autoparkiem:

1. Transportlīdzekļu skaits.

2. Polises darbības teritorija (iegādājoties polisi, ar apdrošinātāju iespējams vienoties par to, ka Jūsu transportlīdzeklis tiks izmantots noteiktā reģionā. Piemēram, Latvija, Baltija, Eiropa. Jo mazāks reģions, jo izdevīgāka cena.)

3. Uzņēmuma apdrošināšanas vēsture.

Piedāvājam veikt  bezmaksas cenu aptauju Jūsu autoparkam apdrošināšanas sabiedrībās.